تولید و چاپ پرچم ساحلی و بادبانی

در استفاده از پرچم تبلیغاتی و تشریفاتی یکی دیگر از فاکتورهای مهمی که باید رعایت شود. ابعاد پرچم و مدل برش خورده پرچم میباشد . دیدگاهی که مخاطب به هدایای تبلیغاتی داشته و آنچه برای ما اثبات شده است .در واقع همان چیزی است .که از نگاه اول به محصول سرچشمه میگیرد . جهان پرچم نشان در خدمات چاپ و تولید  پرچم بادبانی  و ساحلی شما را با بهترین قیمت ها و تحویل فوری سفارشات همراه میکند . یکی از پرچمهایی که در این فاکتور بسیار موفق عمل کرده است پرچم ساحلی  و مدل بادبانی این پرچم ساحلی است .

یافتن راه های جدید برای جلب توجه رهگذران و رانندگان، به ویژه در مکان های پر از انواع تبلیغات، کارسختیست . برای انجام این کار، دو عامل وجود دارد که باید در نظر گرفته شود: یک پیام مؤثر و یک رسانه که می تواند به شما یک دید کلی از پیام برند بدهد. خلاقیت شما می تواند عامل اول را کنترل کند و ما به عامل دوم رسیدگی خواهیم کرد. پرچم های ساحلی یا بادبانی جهان پرچم نشان بزرگ و ایده آل برای استفاده در فضای باز و یا جلوی مغازه ها و فروشگاه ها هستند . شما می توانید از آنها برای تبلیغ تخفیف ها و یا معرفی برند خود در انواع مکان ها استفاده کنید یا برند فروشگاه خود را در جاده هایی با رفت و امد زیاد ، شناسا کنید.

 پرچم ساحلی یا بادبانی این امکان را به شما امکان می‌دهد پرچم ساحلی خود را بایک تماس به ما سفارش دهید و آن را سریعا تحویل بگیریدتنها چیزی که نیاز دارید یک لوگو برنده است که ما آن را با چاپ گرافیک شما میباشد که ما آن را برای شما طراحی خواهیم کرد.

ویژگی های پرچم های ساحلی جهان پرچم نشان

پرچم های ساحلی ما دارای ساختار آلومینیومی سبک اما بادوام و پارچه ضد باد ۱۱۵ گرمی در فضای باز است ، ماده ای با بافت باز که می تواند در برابر تندبادهای شدید و باد مقاومت کند. این ماده برای چاپ نیز ایده‌آل است: می‌توانید تصاویری با رنگ‌های روشن و جزئیات با وضوح بالا را نمایش دهید که در آزمون زمان مقاومت کنند (حداقل دو سال در فضای باز). نمونه های دیگری از این محصول هم موجود میباشد که طرح های آن ها در تصاویر زیر برای شما نمایش داده شده.

بسته به نحوه استفاده از ابزار، می توانید اندازه دلخواه خود و پایه مناسب را انتخاب کنید:

 • پایه X شکل : شکل X منحصر به فرد آن ثبات عالی را فراهم می کند.
 • سنبله : با یک سنبله فولادی دوتایی و محور قابل چرخش برای قرار دادن برای شن و ماسه و چمن عالی است.
 • پایه گرد : این همچنین دارای یک محور قابل چرخش و میخ های L شکل عملی است و برای سطوح صاف و خطی مانند جاده ها و پیاده روها و غیره توصیه می شود.
 • پایه آب در فضای باز : می توان آن را با آب یا ماسه پر کرد، پایداری عالی را تضمین می کند و می تواند در برابر بادهای قوی مقاومت کند.
 • پایه X شکل با وزن بالا

آیا از قبل یک میله دارید و فقط می خواهید پرچم جدید خود را روی پارچه چاپ کنید؟ مشکلی نیست! فقط کافیه پرچم ساحلی رو بدون پایه سفارش بدید و هزینه کمتری پرداخت کنید.

 1. با ما تماس بگیرید و لوگو خود را برای ما بفرستید.
 2. آدرس خود را به صورت کامل برای ما ارسال کنید.
 3. پرچم خود را درب منزل تحویل بگیرید.

خدمات پشتیبانی مشتری ما برای کمک به شما در انتخاب یا حل هر مشکلی که ممکن است داشته باشید در دسترس خواهد بود.

کاربرد پرچم بادبانی

پرچم بادبانی در محیط هایی همچون موارد زیر میتواند بهترین بستر تبلیغاتی برای به نمایش گذاشتن  تبلیغات شما باشد . کاربرانی که  جذب این نوع تبلیغات میشوند مطمئنا به صورت هرمی به جذب مشتری بیشتر اشاره دارد . این محیطهای مناسب میتواند گزینه های زیر باشد :

 • نمایشگاه های بین المللی ، نمایشگاه کتاب  و …..
 • استفاده در ورزشگاه ها  و استادیوم ها
 • نصب در کنار جاده ها
 • پیست های مسابقات دوچرخه سواری  و رالی و اسکی …
 •   انواع فروشگاه های زنجیره و هایپرمارکت ها

نکته : جهان پرچم نشان قبل از سفارش با شما جلسه ای رایگان به صورت حضوری برای انتخاب نوع و طرح پرچم خواهد داشت   و بهترین ایده ها را به شما ارائه میکند

آیا پرچم ساحلی یا پرچم بادبانی با هم تفاوت دارد ؟

باید بگوییم که خیر! هیچ تفاوتی بین این دو محصول وجود ندارد ، پرچم ساحلی به پرچم تشریفاتی ساحلی و قطره ای هم مشهور است .

جلوه زیبای این پرچم باعث شده که در بین مشتریان از محبوبیت بالایی برخوردار باشد و در واقعیت هم این پرچم باعث شده که توجه افراد زیادی را به خود جلب کند.هنگامی که باد به این پرچم میخورد طرح زیبای آن در کنار تکان خوردن ابن پرچم به وسیله باد ، صحنه ای مانگار را در نظر مخاطب ایجاد میکند.

شرکت جهان پرچ نشان هم با افتخار این پرچم را در طرح های پرچم ایران ، مذهبی ، مناسبتی و یا حتی سفارشی طراحی و تولید میکند.

پیشنهاد مکینم حتما این پرچم زیبا رو با نشان و لوگو خودتون داشته باشد 👌✔😍