معرفی پرچم ساحلی(بادبانی) قطره ای و کار برد آن :

پرچم ساحلی | مدل پرچم ساحلی قطره ای بیشتر در پیست های اسکی سواری ، تبلیغات و همایش هایی که در فضای باز انجام می شود ، سفارش داده خواهد شد.

در طرح بادبانی آن برای انواع ورزش هایی که مسابقات آنها در ساحل برگزار می شود. مثل:{ پرچم ساحلی بادبانی برای مسابقات والیبال ساحی , موج سواری و …} هنگامی که استفاده از پرچم های ساحلی در مکان هایی با رسمیت بیشتر و دارای مهمان استفاده شوند اغلب طرح پرچم های ساحلی طرح مستطیلی مد نظر قرار میگیرند .

امکان چاپ برای پرچم قطره ای و پرچم بادبانی در دوحالت تک رو و چاپ دو رو در اینونگا بدون هیچ محدودیت در طرح و رنگ وجود دارد ، همچنین می توان روی پرچم قطره ای و پرچم بادبانی(پرچم ساحلی) به صورت تمام چاپ و یا فقط در حد چاپ ارم و لوگو با زمینه خود پارچه را انجام داد.

همه چی بستگی به سفارش اختصاصی خود شما دارد و ما برایتان چاپ پرچم ساحلی اختصاصی را با بهترین کیفیت انجام خواهیم داد .

درباره شرکت تولیدی جهان پرچم نشان :

جهان پرچم نشان : با تکیه بر تجربیات دیرینه و به کارگیری ماشین آلات نوین روز در زمینه تولید پرچم ، مفتخر است ، که آمادگی خود را جهت همکاری با ارگانها و موسسات و شرکتها و کارخانجات اعلام نماید .

این شرکت مفتخر است اعلام کند که با استفاده از دستگاه دیجیتال پیشرفته و مدرن که یکی از روشهای تولیدی این شرکت که به علت وقت گیر بودن چاپ دستی و نیز محدودیت های چاپ شابلون جهت سفارشات فوری و طرح ها با رنگهای متنوع(بدون محدودیت رنگ) بسیار کارا و قدرتمند می باشد .

چاپ و تولید انواع پرچم های تشریفات ، اهتزاز و رومیزی ، از جمله پرچم ساحلی | مدل پرچم ساحلی قطره ای ، بدون محدودیت ، در رنگ های متنوع و با هر تیراژ ، حتی یک عدد در اسرع وقت همراه با پایه درجه یک و با قیمت مناسب با ارسال به تمام نقاط کشور انجام میشود.

هنگامی که شما جلسه ای مهم دارید.زمانی که همایش و سمیناری دارید یا هرگاه که در نمایشگاهی غرفه دارید ، بطور حتم پرچم سازمان شما در موفقیت تان نقش بسزایی خواهد داشت.

ما آماده ایم که در این امر مهم به شما یاری برسانیم.

در صورت تمایل می توانید از محصولات دیگر شرکت از طریق این لینک دیدین فرمائید .

۱/۵ (۱ نظر)
۱/۵ (۱ نظر)