برای سفارش محصولات تماس بگیرید

محصولات جهان پرچم نشان

هداياي تبليغاتي از جمله ابزارهایی به شمار می رود که براي معرفي و به ياد ماندن شركت، کمپانی، توليدي و محصولات مي باشد .

از هداياي تبليغاتي در نمايشگاه ها، همايش ها، رويداد ها و تبریک سال نو و بازریابی و تبلیغات شرکت ها و موسسات استفاده می شود.

بهترين و ارزانترين هداياي تبليغاتي كه براي هر شركتي را می توان خودکار تبلیغاتی دانست که بسیار پرکاربرد و در مواقع استفاده از خودکارهای با کیفیت بسیار ماندگاری بالایی دارند. البته شركت هاي بزرگ براي معرفي محصولات و كالاهاي خویش در کنار کاتالوگ معرفی محصولات و ساک دستی حامل از هدایای تبلیغاتی هم در کنارشان استفاده می کنند تا مشتری رغبت بیشتری به مطالعه کاتالوگ و استفاده از محصولات شرکت داشته باشد و یادگاری خوبی از آن شرکت داشته باشد. وقتي شركت‌هاي گوناگون براي نخستين توشه محصولي نو را روانه‌ي بازار مي‌كنند، معمولا نمونه‌هايي از محصولات یا عکس آن با توضیحات کامل را به صورت رايگان در اختيار مشتريان قرار مي‌دهند.

باید در نمونه های دیگر هم گفت همگی ما از دريافت هديه و جايزه و از آن مهم‌تر موفق شدن در قرعه‌كشي و… لذت می بریم. پس با اهداي جوايز و برگزاري قرعه‌كشي‌ها مي‌توانيد نقش مهمي در ايجاد جاذبه و هيجان ميان مخاطبان‌تان داشته باشيد. در رابطه توصیه هداياي تبليغاتي با توليد كننده هداياي تبليغاتي يا شركت هاي هداياي تبليغاتي بايد در تماس باشيد تا بتوانیم کالای خاص خود را خودمان انتخاب کنیم و به مشتریانمان با اهدای این هدایای تبلیغاتی بگوییم که از ما جایزه یا هدایای تبلیغاتی خاص و با ارزشی که با دیگر هدایا فرق میکند دریافت کرده اند.

از دیگر هدایای تبلیغاتی میتوان موارد زیر را نام برد :

ست تبلیغاتی، انواع جاکلیدی : جاکلیدی فلزی – جاکلیدی چرمی و …. جاکارتی , آفتابگیر ماشین ,فولدر و کلاسور , جلد مدارک , کیف پول , پرچم و …

برای سفارش تمامی این محصولات میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل کنید.

تماس با ما:

یادت نره بهمون امتیاز بدی

میانگین امتیازات ۵ از ۵

یادت نره بهمون امتیاز بدی

میانگین امتیازات ۵ از ۵