هدایای تبلیغاتی از جمله ابزارهایی به شمار می رود که برای معرفی و به یاد ماندن شرکت، کمپانی، تولیدی و محصولات می باشد .

از هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه ها، همایش ها، رویداد ها و تبریک سال نو و بازریابی و تبلیغات شرکت ها و موسسات استفاده می شود.

بهترین و ارزانترین هدایای تبلیغاتی که برای هر شرکتی را می توان خودکار تبلیغاتی دانست که بسیار پرکاربرد و در مواقع استفاده از خودکارهای با کیفیت بسیار ماندگاری بالایی دارند. البته شرکت های بزرگ برای معرفی محصولات و کالاهای خویش در کنار کاتالوگ معرفی محصولات و ساک دستی حامل از هدایای تبلیغاتی هم در کنارشان استفاده می کنند تا مشتری رغبت بیشتری به مطالعه کاتالوگ و استفاده از محصولات شرکت داشته باشد و یادگاری خوبی از آن شرکت داشته باشد. وقتی شرکت‌های گوناگون برای نخستین توشه محصولی نو را روانه‌ی بازار می‌کنند، معمولا نمونه‌هایی از محصولات یا عکس آن با توضیحات کامل را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

باید در نمونه های دیگر هم گفت همگی ما از دریافت هدیه و جایزه و از آن مهم‌تر موفق شدن در قرعه‌کشی و… لذت می بریم. پس با اهدای جوایز و برگزاری قرعه‌کشی‌ها می‌توانید نقش مهمی در ایجاد جاذبه و هیجان میان مخاطبان‌تان داشته باشید. در رابطه توصیه هدایای تبلیغاتی با تولید کننده هدایای تبلیغاتی یا شرکت های هدایای تبلیغاتی باید در تماس باشید تا بتوانیم کالای خاص خود را خودمان انتخاب کنیم و به مشتریانمان با اهدای این هدایای تبلیغاتی بگوییم که از ما جایزه یا هدایای تبلیغاتی خاص و با ارزشی که با دیگر هدایا فرق میکند دریافت کرده اند.

از دیگر هدایای تبلیغاتی میتوان موارد زیر را نام برد :

ست تبلیغاتی، انواع جاکلیدی : جاکلیدی فلزی – جاکلیدی چرمی و …. جاکارتی , آفتابگیر ماشین ,فولدر و کلاسور , جلد مدارک , کیف پول , پرچم و …

برای سفارش تمامی این محصولات میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل کنید.

تماس با ما: