ظروف تبلیغاتی، لیوان و ماگ تبلیغاتی چیست ؟

یکی از پرطرفدارترین محصولات تبلیغاتی، ماگ و لیوان تبلیغاتی است. لیوان های تبلیغاتی در سه جنس لیوان سرامیکی، لیوان شیشه ای و لیوان نشکن پلاستیکی(لیوان abs) تولید می شوند.

ظروف تبلیغاتی گروهی از محصولات تبلیغاتی شامل، انواع ست های پذیرایی، ست چای خوری پذیرایی، فنجان، ماگ، لیوان، بشقاب و فلاسک می باشد. این محصولات در جنس ها و طرح های متنوعی عرضه می شوند.

همچنین ، ماگ های تبلیغاتی از نظر نوع چاپ نیز ، تنوع دارند. چاپ سابلیمیشن، چاپ سیلک و چاپ دیجیتال سه نوع چاپی هستند که بر روی لیوان تبلیغاتی بسته به مدل و جنس لیوان قابل پیاده سازی هست.

از دیگر انواع ظروف تبلغاتی می توان به ست های پذیرایی چینی که حتما نمونه آن را در هتل ها مشاهده کرده اید اشاره کرد.

کاربرد لیوان تبلیغاتی (ماگ تبلیغاتی )

ما روزانه بیش ۲ الی ۳ لیوان نوشیدنی مصرف می کنیم، از این رو هدیه دادن لیوان تبلیغاتی فرآیندی برای تکمیل تلاش های ما در زمینه تبلیغات است زیرا مطمئن خواهید بود با هدیه دادن یک لیوان جذاب، برند حک شده روی لیوان را بعنوان نوشیدنی ضروری برای مشتریان خود تبدیل خواهد کرد.

لیوان های طرح دار یا عکس دار در این روزها بیشتر با نام ماگ معروف شده اند، لیوان با رنگ خاص و سایز مناسب یا حتی با درج یک شعار خاص بدنه لیوان می تواند جزو یکی از وسایل شخصی زیبا برای هر فرد باشد.

موفقیت در کسب و کار با لیوان تبلیغاتی

با انتخاب نمونه های گوناگون لیوان های تبلیغاتی راسا گیفت نام تجاری خود را به شیوه های مختلف روی بدنه لیوان چاپ، لیزر و … منحصر نمایید و در نتیجه کسب و کار خود را رونق دهید.اضافه کردن آرم شرکت شما به اقلام تبلیغاتی مختلف، به شما اجازه می دهد تا به مخاطبان گسترده تر دسترسی داشته باشید