پرچم رومیزی | مدل پرچم رومیزی لمینت ، از زیباترین و خوش فرم ترین سری از مجموعه پرچم های رومیزی موجود در بازار است.

پرچم رومیزی لمینت به دلیل اینکه در پشت پرچم یک طلق محکم قرار دارد بسیار خوش فرم دیده می شود و حالت شل بودن پرچم های رومیزی ساده را ندارد.

از ویژگی های بارزی که این مجموعه به پرچم رومیزی لمینت اضافه کرده ، لوگوی سفارشی شماست ، که میتوان از آن بر روی پرچم استفاده کرد.

روش چاپ روی پرچم رومیزی لمینت

چاپ پرچم رومیزی لمینت ، نیز به صورت سابلیمیشن انجام می شود. این روش چاپ به صورت حرارتی انجام میشود و رنگ با حرارت و دستگاه پرس مخصوص به خورد پارچه ساتن پرچم می رود.

چاپ روی پرچم رومیزی لمینت به دلیل اینکه رنگ به خورد پارچه می رود بدون پس زمینه انجام میشود و قسمت های سفید کار و یا طرح شما چاپ نمی شود. این گونه چاپ ( سابلیمیشن ) بهترین نوع چاپ ممکن بر روی پارچه ها می باشد و بالاترین ماندگاری و البته کیفیت چاپ را دارد.

زمان تحویل چاپ پرچم رومیزی لمینت

جهت سفارش این محصول میتوانید با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید .

 چاپ پرچم فوری و عادی هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند و علت تفاوت قیمت در دو سرعت چاپ روی پرچم به دلیل اولویت بخشیدن به سفارش های ثبت شده ی با چاپ فوری بر سفارش های عادی می باشد.

سخن پایانی :

امیدوار هستیم از این محصول از سایت جهان پرچم نشان نهایت بهره را کسب کرده باشید و در انتهای مطلب باید خلاصه ای از تاریخچه شرکت مان را دوباره بازگو کنیم :

شرکت تولیدی جهان پرچم نشان

با تکیه بر تجربیات دیرینه و به کارگیری ماشین آلات نوین روز در زمینه تولید پرچم  مفتخر است آمادگی خود را جهت همکاری با ارگانها و موسسات و شرکتها و کارخانجات اعلام نماید .

شرکت جهان پرچم نشان مفتخر است اعلام کند که با استفاده از دستگاه دیجیتال پیشرفته و مدرن که یکی از روشهای تولیدی این شرکت که به علت وقت گیر بودن چاپ دستی و نیز محدودیت های چاپ شابلون جهت سفار شات فوری و طرح ها با رنگهای متنوع(بدون محدودیت رنگ) بسیار کارا و قدرتمند می باشد .

چاپ و تولید انواع پرچم های تشریفات ، اهتزاز و رومیزی بدون محدودیت در رنگ و با هر تیراژ حتی یک عدد انجام میشود.

در اسرع وقت همراه با پایه درجه یک و با قیمت مناسب با ارسال به تمام نقاط کشور انجام میگیرد.

زمانی که همایش و سمیناری دارید. هرگاه که در نمایشگاهی غرفه دارید,بطور حتم پرچم سازمان شما در موفقیت تان نقش بسزایی خواهد داشت.

چاپ و تولید فوری پرچمهای گوناگون در هر رنگ و هر اندازه انجام میشود.

در کار ما تنوع رنگ مفهومی ندارد و تیراژ بی معنی است زیرا زمان در اختیار ما است.

در صورت تمایل می توانید از وب سایتهای دیگر شرکت از طریق لینکهای زیر دیدین فرمائید .

۵/۵ (۱ نظر)
۵/۵ (۱ نظر)