پرچم رومیزی | مدل پرچم رومیزی پفکی ، از زیباترین و خوش فرم ترین سری از مجموعه پرچم های رومیزی موجود در بازار است.

از ویژگی های بارزی که این مجموعه به پرچم رومیزی پفکی اضافه کرده ، لوگوی سفارشی شماست ، که میتوان از آن بر روی پرچم استفاده کرد.

روش چاپ روی پرچم رومیزی پفکی

پرچم رومیزی پفکی با استفاده از یک لایه مخصوص و مطابق با طرح و نشان مجموعه شما بر روی پارچه پرچم ریخته می شود.این لایه مخصوص با استفاده از دستگاهی مخصوص بر روی پارچه پرچم ثابت می شود.این نوع چاپ در برابر شرایط های محیطی بسیار تاثیر پذیر می باشد و باید در مقابل تمامی شرایط های حفظ و مراقبت شود.

زمان تحویل چاپ پرچم رومیزی پفکی

جهت سفارش این محصول میتوانید با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید .

چاپ پرچم فوری و عادی هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارند و علت تفاوت قیمت در دو سرعت چاپ روی پرچم به دلیل اولویت بخشیدن به سفارش های ثبت شده ی با چاپ فوری بر سفارش های عادی می باشد.

سخن پایانی :

امیدوار هستیم از این محصول از سایت جهان پرچم نشان نهایت بهره را کسب کرده باشید و در انتهای مطلب باید خلاصه ای از تاریخچه شرکت مان را دوباره بازگو کنیم :

شرکت تولیدی جهان پرچم نشان

با تکیه بر تجربیات دیرینه و به کارگیری ماشین آلات نوین روز در زمینه تولید پرچم  مفتخر است آمادگی خود را جهت همکاری با ارگانها و موسسات و شرکتها و کارخانجات اعلام نماید .

شرکت جهان پرچم نشان مفتخر است اعلام کند که با استفاده از دستگاه دیجیتال پیشرفته و مدرن که یکی از روشهای تولیدی این شرکت که به علت وقت گیر بودن چاپ دستی و نیز محدودیت های چاپ شابلون جهت سفار شات فوری و طرح ها با رنگهای متنوع(بدون محدودیت رنگ) بسیار کارا و قدرتمند می باشد .

چاپ و تولید انواع پرچم های تشریفات ، اهتزاز و رومیزی (از جمله پرچم رومیزی | مدل پرچم رومیزی پفکی ) بدون محدودیت در رنگ و با هر تیراژ حتی یک عدد انجام میشود.

در اسرع وقت همراه با پایه درجه یک و با قیمت مناسب با ارسال به تمام نقاط کشور انجام میگیرد.

زمانی که همایش و سمیناری دارید. هرگاه که در نمایشگاهی غرفه دارید,بطور حتم پرچم سازمان شما در موفقیت تان نقش بسزایی خواهد داشت.

چاپ و تولید فوری پرچمهای گوناگون در هر رنگ و هر اندازه انجام میشود.

در کار ما تنوع رنگ مفهومی ندارد و تیراژ بی معنی است زیرا زمان در اختیار ما است.

در صورت تمایل می توانید از وب سایتهای دیگر شرکت از طریق لینکهای زیر دیدین فرمائید .

۰/۵ (۰ نظر)
۰/۵ (۰ نظر)