پرچم تشریفات لمینت بدون ریشه

پرچم تشریفات لمینت بدون ریشه محصولی از جهان پرچم نشان

پرچم تشریفات لوگو  ساتن مخصوص دستگاه .

 ریشه تک لایه .و دو لایه .از جنس ساتن مرغوب. و درجه ۱ بوده .و چاپ پرچم از نوع چاپ دیجیتالی باکیفیت می باشد .و به صورت دور لیزر هم می‌توان اجرا نمود .این پرچم هم به صورت ریشه تک لایه .و هم دولایه ارائه می گردد.

موارد استفاده از پرچم تشریفات ساتن ریشه تک لایه و دو لایه:

  • سمینارها 
  • جشنواره ها
  • مسابقات 
  • بر روی میز های مدیران شرکت ها

زمان تحویل پرچم تشریفات

ما همواره در تلاش هستیم که از زمان سفارش پرچم و خرید پرچم تا در زمان تولید پرچم و تحویل پرچم در کنار شما باشیم .و شما را هر لحظه در روند تولید پرچم قرار دهیم.شرکت جهان پرچم نشان در زمان تولید پرچم و قبل از ارسال پرچم عکس های از پرچم تهیه کرده و برای مشتریان ارسال می کند. که کمترین درصد خطا در تولید پرچم را به صفر برساند.ما همواره در هر زمان از روز و چه به صورت آنلاین و یا حضوری آماده دریافت سفارش پرچم شما می باشیم. خرید پرچم در تمامی کانال های ارتباطی و به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد. فروش پرچم تشریفات همراه با جدیدترین پایه های پرچم تشریفات در این امکان را برای شما فراهم کرده. تا خرید پرچم شما با سهولت و تشریفات اداری شما درشیک ترین حالت خود قرار داشته باشد. برای سفارش پرچم تشریفات خود با ما در ارتباط باشید.

تولید پرچم تشریفات با دستگاه های روز دنیا

جهان پرچم نشان همواره سعی کرده که در زمینه تولید پرچم با استفاده از مواد اولیه که دوستدار طبیعت است گامی موثر در جهت حفاظت از محیط زیست بردارد. جهان پرچم نشان با داشتن سابقه ای بیشتر از یک دهه در زمینه چاپ پرچم و تولید پرچم و فروش پرچم و با به کارگیری ماشین آلات مدرن و افتخار همکاری با کارمندانی مجرب و پرتلاش در زمینه خرید پرچم گامی بلند برداشته است.کارمندان فروش جهان پرچم نشان در زمینه فروش پرچم دارای بالاترین اطلاعات از جمله روند تولید پرچم و نحوه سفارش پرچم توانسته اند روند پاسخگویی به مشتریان را با تعهد بالا در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند.

  • پرچم مخروطی دو رو

  • چاپ دیجیتال

  • ساتن مخصوص دستگاه

  • دور لیزر

مشاوره رایگان و سفارش خرید
.

برای ارتباط با کارشناسان فروش کلیک کنید

مشاوره رایگان و سفارش خرید
۰/۵ (۰ نظر)
۰/۵ (۰ نظر)