بی شک یکی از زیبا ترین و خوش فرم ترین پرچم های موجود در دنیا پرچم تشریفات است. معمولا کشورهای مختلف جهان از جمله ایران برای تشریفات ریاست جمهوری، اجلاس، ورودی هتل ها و شرکت های بین المللی از آن استفاده میکنند .پرچم تشریفات به پرچمی گفته می شود که دارای ابعاد Cm 90*150 می باشد و دارای ارتفاعی با پایه نزدیک به cm 215 می باشد این پرچم بسیار موفق در دید بصری و محیطی عمل می کند در تمامی اتاق های مدیران و کارکنان مجموعه ها ،همایش ها و سالن ها و اجتماعات مورد استفاده گیرد این نوع پرچم که همیشه طلایه دار تمامی پرچم های می باشد تمامی ماهیت مجموعه شما برای کسانی که پرچم در خط دید آنها باشد.

انواع پرچم تشریفات

از انواع مدلهای پرچم تشریفات می توان به پرچم تشریفات دو رو معمولی ، پرچم تشریفات لمینت ( مخروطی ) یک رو چاپ ، پرچم تشریفات لمینت (مخروطی ) دو رو چاپ ، پرچم تشریفات چاپ پفکی ، پرچم تشریفات گلدوزی ، پرچم تشریفات پایه اف ، پرچم تشریفات پایه تی ، پرچم تشریفات دیواری نام برد که در مدل های متنوع پرچم تشریفات می توان به مدل مخروطی اشاره کرد که دارای زیبایی بسیار خاص می باشد در این مدل تمامی رنگ های خاص که گیرایی بیشتری دارند به زیبایی بر این پرچم چاپ می شوند که می تواند به خوبی تمامی طرح های که در مابقی پرچم ها قابلیت چاپ ندارند بر روی این محصول چاپ کرد.

انواع پایه پرچم تشریفات

پایه پرچم تشریفات

پایه گرد خورشیدی ( نقره ای و طلایی )

پایه پنجه شیری ( نقره ای و طلایی )

پایه گرد خورشیدی ممتاز( نقره ای و طلایی )

پایه استیل

پایه اف

پایه تی

پایه دیواری

کاربرد های پرچم تشریفات

پرچم تشریفات به دلیل آنکه یک پرچم ایستاده است میتوان در بیشتر مکان ها از آن استفاده نمود اما معمولا پرچم تشریفات را در مکان هایی قرار میدهند که بیشتر دید داشته باشد. از جمله سالن کنفرانس، هتل، نمایشگاه، اتاق مدیریت، لابی، اتاق انتظار و … استفاده میشود. پرچم تشریفات بهترین روش برای قرار دادن یک پرچم تبلیغاتی در محیط های مختلف است.

آیا پرچم تشریفات قابلیت شستشو دارند؟

اصولا پرچم تشریفات را نمی شورند زیرا به ندرت کثیف میشود ولی در صورت انجام اینکار، فقط پرچم های تشریفات دو رو معمولی قابلیت شستشو دارند به شرط آنکه دارای ریشه سفید باشند زیرا در ریشه های رنگی احتمال پس دادن رنگ ریشه به داخل پرچم وجود ، البته جهت جلوگیری از کثیفی پرچم تشریفات می توان از کاور پرچم استفاده کرد.